Home » Usługi » Czy laptopy są wytrzymałe? Radzi serwis komputerowy

Czy laptopy są wytrzymałe? Radzi serwis komputerowy

Wydaje nam się, że skoro kupujemy laptop sławnej marki, to po prostu nic się nie może z nim stać. Takie podejście ja miałam kilka lat temu, gdy kupowałam swój pierwszy sprzęt tego typu.

Serwis komputerów w Szczecinie naprawi wadliwy sprzęt

serwis komputerówPan w sklepie był bardzo miły, więc dość szybko wybrałam to co mi najbardziej pasowało. Rozłożyli mi to bez problemu na raty, więc tym bardziej byłam zachwycona. Jednak z każdym miesiącem mój entuzjazm był coraz mniejszy. Laptop zaczynał się psuć, choć tak naprawdę nic wielkiego z nim nie robiłam. Szukałam tylko informacji w internecie i czasem obejrzałam jakiś film. Naprawa komputerów była dość droga, a ja przeprowadziłam się setki kilometrów od miejsca, w którym go zakupiłam. Na szczęście kolega informatyk mi pomógł i po jakimś czasie skończyły się moje problemy. Jednak naprawa laptopów to nie akcja jednorazowa. Jeśli raz coś się popsuło, zapewne będzie działo się tak nadal. Gdy pomyślałam, że serwis komputerów szczecin ma być moim drugim domem, odwiozłam go na gwarancję. Wrócił naprawiony. Jednak po miesiącu pękała obudowa. Za jakiś czas w tym samym miejscu pękła mojej koleżance, która miała identyczny model, który zresztą sama jej poleciłam gdy jeszcze nic się z nim nie działo. Tak po prostu była wada techniczna produktu, a ja nie miałam już gwarancji. I nie ważne czy to Szczecin, czy Warszawa.

Wszędzie możemy nabyć coś równie wadliwego. Oczywiście są i bardzo dobre laptopy. Ja trafiłam akurat na ten gorszej jakości. teraz wiem, ze już nigdy na takim sprzęcie nie będę oszczędzać, ponieważ kosztowało mnie to zbyt dużo nerwów.