Instalacje przeciwpożarowe

Pomysł na biznes – instalacje przeciwpożarowe

Elektryków dziś jest coraz mniej. Oczywiście, jeżeli mówimy o takich z prawdziwego zdarzenia. Jednak branża kręci się póki co dobrze. Jednak jak wiadomo zawsze można coś wymyślić nowego, innowacyjnego co da nam możliwość wybicia się. Co to może być? Na dobrą sprawę wszystko.

Instalacje przeciwpożarowe są skuteczne

Instalacje przeciwpożaroweNowy patent co do kładzenia instalacji, nowe materiały, najlepsza jakość, szybkość pracy. Jakakolwiek innowacyjność. I właśnie w tych dziedzinach zacząłem szukać swojej szansy. Tak też powstał mój pomysł, żeby instalacje przeciwpożarowe były inaczej puszczone. A co ważniejsze, żeby były też puszczane od razu do miejsca, w którym miałaby być brama wjazdowa. Po co? Bramy też potrzebują napędu. Ogrodzenia same w sobie możemy co najwyżej podłączyć do prądy, chociaż jest to u nas w kraju nielegalne. Dlatego instalacje przy budowie domu od razu jest puszczana do bramy. Jeżeli mamy lub będziemy mieli napędy do bram to instalacja elektryczny będzie nieodzowna. Inna sprawa, że bierzemy najlepsze urządzenia jakie są na rynku. Czyli jakość naszych usług jest również bardziej niż konkurencyjna. Dalej idąc myśląc o nas, o naszym biznesie każdy od razu też wie, że nasze działanie są szybkie. Pensję bierzemy od punktu nie od czasu, dlatego wiemy, że im szybciej zrobimy, tym teoretycznie więcej zarobimy. Czy to dobry układ? Uważam że tak. My mamy swoją cenę, którą dostajemy za to co zrobiliśmy i jeżeli nam się powinie noga, to usługobiorca nie będzie miał pretensji, że pracowaliśmy za długo.

Skończymy w godzinę jedna kwota, skończymy w 12 godzin koszt taki sam jakbyśmy pracowali 2 godziny. Układ jest jak najbardziej na plus dla odbiorcy usługi, a my czyli ja z moimi pracownikami zawsze jesteśmy lepiej zmotywowani.