Fotografia

Znajomy fotograf i nieudane zdjęcia ślubne

Nikomu nie polecam korzystać z usług znajomych, zwłaszcza na własnym ślubie. Moja koleżanka miała ślub i wesele obstawione niemal wyłącznie przez swoich znajomych i znajomych rodziców.

Wybór znajomego fotografa nie gwarantują, że fotografia ślubna nas zadowoli

FotografiaNie wyszła na tym dobrze, a najgorzej sprawdził się niestety fotograf ślubny. Nie wiem czy było to spowodowane jego chwilową niedyspozycją, czy po prostu nieumiejętnością robienia zdjęć, ale efekty końcowe okazały się koszmarne. Jeśli fotograf ślub chce uwiecznić, to na litość, musi się na tym trochę znać. Nie rozumiem, dlaczego człowiek, który nie ma nawet fotograficznego warsztatu, robi zdjęcia ślubne. Chyba tylko po to, żeby komuś je zepsuć. Byłam raz na ślubie w Bydgoszczy i fotograf na ślub był świetnym człowiekiem, robiącym świetne zdjęcia. Teraz jednak ostatnio, fotografia ślubna bydgoszcz kogoś przerosła. Był to zupełnie inny człowiek, jakiś znajomy i zastanawiam się czy on w ogóle tak profesjonalnie robi zdjęcia, czy tylko i wyłącznie dla siebie. Jeśli tylko to drugie, to by sporo wyjaśniało, jeśli chodzi o jego umiejętności. Powinno to być przestrogą dla innych, aby nigdy fotograf wesele nie przychodził, jeśli nie potrafi robić zdjęć. To przecież popsuje skutecznie wspomnienia nowożeńcom. Nie będą mogli cieszyć się z pięknego albumu, bo się okaże, że po prostu zdjęcia są jakieś poruszone, czerwone oczy i tak dalej. U tej mojej znajomej tak było. Jak już wiem, że fotograf ślub musi uwiecznić profesjonalnie i dlatego nie będę się zwracała o pomoc do znajomych, którzy robią to „jako tako”.

Wolę dopłacić, ale mieć zdjęcia ślubne naprawdę dobrej jakości. Dzięki temu się nie będę na weselu stresować, że ktoś mi odda potem brzydkie zdjęcia, które mnie wcale nie ucieszą. Przecież nie po to się płaci, żeby potem nic z tego nie mieć.

Więcej na http://tematslub.pl